Натуральна шкіра, з шипами
Модель: 23689Артикул: SX3803Є на складі
Гарантія та доставка:
100% АНОНІМНА ДОСТАВКА (адресна, поштомат, відділення)
Гарантія від виробника та магазину до 2 років
Швидкий обмін та повернення протягом 14 днів
Гарантія та доставка:
Чокер-комір з шипами Art of Sex Ariadne з натуральної шкіри у чорному кольорі — це компактний, але максимально виразний аксесуар, який працює як сильний акцент у образі. Він не про делікатність — він про контроль, впевненість і чітку присутність.
Жорстка геометрія коміра формує виразну лінію шиї та створює відчуття зібраності й внутрішньої сили. Завдяки більш компактній посадці у розмірі XS–M силует виглядає ще точніше та акуратніше, зберігаючи при цьому різкість і характер дизайну.
Бічні шипи додають сміливого звучання та візуальної напруги, працюючи як деталізований акцент з будь-якого ракурсу. Центральна шнурівка на ланцюгах формує фокус композиції — вона притягує погляд і додає образу глибини, а підвіска в русі створює додаткову динаміку та гру світла.
Ariadne у цьому виконанні — це не прикраса, а позиція. Для тих, хто не адаптується під простір, а задає його ритм.
Матеріал: натуральна шкіра, металева фурнітура.
| Характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Україна |
| Матеріал | Натуральна шкіра, металева фурнітура |
| Модель | 23689 |
| Розмір | XS-M |
ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АНОНІМНІСТЬ

Ми піклуємось, аби ви були впевнені, що ваше замовлення було повністю конфіденційне.