Безкоштовна доставка від 1000 грн

Охолоджуючий ефект, без гліцерину та парабенів, комфортне ковзання

Охолоджуючий ефект, без гліцерину та парабенів, комфортне ковзання

Модель: 79720
Артикул: SX3946Є на складі
1178 грн.974 грн.
Виробник: Sensuva

модель:

Лубрикант на водній основі Sensuva Heat Wave Warming

Гарантія та доставка:

  • BrokenSofa 100% АНОНІМНА ДОСТАВКА (адресна, поштомат, відділення)
  • BrokenSofa Гарантія від виробника та магазину до 2 років
  • BrokenSofa Швидкий обмін та повернення протягом 14 днів

Лубрикант на водній основі Sensuva Arctic Chill Cooling (125 мл) — це інтимний гель із ефектом приємного охолодження, створений для підсилення відчуттів і додаткового комфорту під час інтимної близькості. Легка текстура швидко розподіляється, не липне та забезпечує тривале ковзання без необхідності частого повторного нанесення.

Формула не містить гліцерину та парабенів, завдяки чому підходить для більш делікатного використання та знижує ризик подразнення. Ефект “Arctic Chill” додає легке освіжаюче відчуття, яке робить процес більш яскравим і незвичним.

Лубрикант сумісний із більшістю інтимних аксесуарів і легко змивається водою, не залишаючи слідів. Компактний формат 125 мл зручний як для домашнього використання, так і для подорожей.

Sensuva Arctic Chill — це поєднання комфорту, безпеки та нових відчуттів у кожному використанні.

У магазині BrokenSofa ви знайдете оригінальні інтимні засоби з конфіденційною доставкою та якісним сервісом.

Характеристики
Косметика: видЛубрикант
Країна виробництваСША
Модель79720
Об'єм125 мл

Написати відгук

    Погано           Добре

ДОСТАВКА

  • При замовленні товару на суму понад 1500 грн. доставка безкоштовна.
  • Доставка Новою Поштою на Відділення / Адресу / Поштомат.
  • Термін доставки товару 1-3 дні по Україні.
  • Розрахувати терміни доставки можна за допомогою калькулятора.

ОПЛАТА

  • Онлайн оплатачастинами від ПриватБанку, Монобанку, А-Банку, Ощадбанку (0% комісії).
  • Накладений платіж діє за передоплатою 100 грн.
  • Онлайн оплата банківською картою Visa / Mastercard, GPay / ApplePay, Приват24 (без комісії).
  • Оплата за реквізитами Monobank / Приват24.

АНОНІМНІСТЬ


  • Увесь замовлений вами товар упаковується в повітряно-бульбашкову плівку і обмотується в чорну плівку.
  • У графі "опис товару" вказується - сувенір.
  • У графі відправник - приватна особа.

Ми піклуємось, аби ви були впевнені, що ваше замовлення було повністю конфіденційне.

Схожі товари

Лубрикант на водній основі Intt My Lube Natural (100 мл)
Лубрикант на водній основі Intt My Lube Natural (100 мл)
Від якісної змазки залежить багато – ваші відчуття, комфорт під час сексу і, звичайно ж, рівень задо..
383 грн. 440 грн.
Лубрикант зігрівальний Amoreane
Лубрикант зігрівальний Amoreane
Хочете зробити ваше інтимне побачення ще спекотнішим? Рекомендуємо купити лубрикант із зігрівальним ..
518 грн. 595 грн.
Змазка Love To Love SUPER SMOOTH 100 мл
Змазка Love To Love SUPER SMOOTH 100 мл
У нас ви можете купити пінну змазку на водній основі Love To Love SUPER SMOOTH — сучасний лубрикант-..
1486 грн. 1982 грн.
System JO H2O COOLING (60 мл) - охолоджуючий лубрикант на водній основі з ментолом і рослинним гліцерином
System JO H2O COOLING (60 мл) - охолоджуючий лубрикант на водній основі з ментолом і рослинним гліцерином
Потрібна змазка без запаху і смаку, що легко змивається водою, але з охолоджувальним ефектом? Тоді в..
551 грн. 633 грн.
Sensuva Natural Water-Based Strawberry (57мл) - Лубрикант на водній основі з ароматом полуниці (без гліцерину і парабенів)
Sensuva Natural Water-Based Strawberry (57мл) - Лубрикант на водній основі з ароматом полуниці (без гліцерину і парабенів)
Тим, хто цінує природність відчуттів під час інтимної близькості та максимум комфорту, рекомендуємо ..
618 грн. 747 грн.
Пробник доглядального лубриканта Intt Hydra Plus (2 мл)
Пробник доглядального лубриканта Intt Hydra Plus (2 мл)
Якісна змазка — це гарантія комфортної, приємної та тривалої близькості. Купуйте доглядальний лубрик..
95 грн. 109 грн.
Lubrix (50 мл) — Лубрикант на водній основі без парабенів (Франція)
Відгуків (2)
Lubrix (50 мл) — Лубрикант на водній основі без парабенів (Франція)
Лубрикант Lubrix - відмінна змазка високої якості французького виробництва. Добре імітує природну зм..
287 грн. 330 грн.
System JO AGAPE - ORIGINAL (60 мл) - Лубрикант на водній основі без гліцерину, гліколю і парабенів
System JO AGAPE - ORIGINAL (60 мл) - Лубрикант на водній основі без гліцерину, гліколю і парабенів
Змазка на водній основі System JO AGAPE — ORIGINAL — це інтимний лубрикант, створений задля імітуван..
827 грн. 950 грн.
Swiss Navy Water-Based 59 мл - Густий лубрикант на водній основі
Swiss Navy Water-Based 59 мл - Густий лубрикант на водній основі
Пропонуємо купити густий лубрикант на водній основі Swiss Navy Water-Based з унікальною текстурою та..
418 грн. 627 грн.